Yardım

Anasayfa Yardım

1) Pipa-Pipa Kişisel Çocuk Kitapları

Pipa-Pipa Kişisel Çocuk Kitapları ve Bebek Kitabı kişiye özel kitaplardır. Bu iki kategoriden seçeceğiniz herhangi bir kitabın hazırlanabilmesi için mutlaka seçilen kitaba uygun olarak bilgilerin alınması gerekmektedir. Bu bilgiler, ürün sayfasındaki bir form marifetiyle temin edilecektir.

Formdaki soruların özenle doldurulması, kitapların hazırlanma sürecini kısaltacağı gibi, hatalı ve eksik bir bilgiyle kitap hazırlanmasınında önüne geçecektir.

Kitaplarda istenildiği taktirde ilk sayfaya kahramanın resmi, en son sayfaya hediye edenin resmi, mesajı, ismi ve tarih yazılabilir.

Pipa-Pipa Kitapları tamamı renkli 24 sayfa, kuşe kağıda ofset baskılı, sert kapaklı ve tel dikiş ciltlidir..

Hoş Geldin Bebeğim kitabı, tamamı renkli 28 sayfa, kuşe kağıda ofset baskılı, sert kapaklı ve tel dikiş ciltlidir..

Kitaplar sipariş onaylandıktan sonra 2 gün içinde kargoya verilir.

2) Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

Anasayfada görülen kategorilerde istediğiniz Kategori sayfasına ulaşabilirsiniz. Kategori sayfasında Ürünler ile ilgili özet bilgiler yeralmaktadır. İstediğiniz ürünün detay bilgisine ulaşmak için "İNCELE" yazısına tıklamanız yeterlidir.

Detay sayfasında Ürün için daha ayrıntılı bilgiler bulacaksınız. Ürünü satın almak için "Sepete Ekle" Butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Seçtiğiniz ürün Alışveriş Sepetinize ilave edilecektir.

Hoşgeldin Bebeğim ve Pipa-Pipa Kişisel Çocuk Kitapları kişiye özel ürünler olduklarından dolayı ürün sayfasındaki formu dikkatle doldurmanız gereklidir. Özellikle başında (*) işareti olanlar zorunludur. Bu alanlardan birini doldurmadığınız taktirde işleminiz neticelenmiyecektir.

Ürünü Sepete attıktan sonra sayfanın üst barında kaç ürün aldığınızı ve bu ürünlerin bedelini göreceksiniz. "Sepetim" yazısına tıklamanız halinde sepetle ilgili detaylı sayfaya ulaşacaksınız..

"Kasaya Git" düğmesine tıkladığınızda sipariş vereceğiniz sayfaya gideceksiniz..

Fatura ve Kargo Adresi Bilgilerinizi doldurmanız gereklidir. Bu bilgilerinizi daha sonra Hesabım sayfasına giderek düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

Ödeme Metodu olarak, Havale / EFT veya Kredi Kartı seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Seçiminize ilişkin adımları takip etmeniz, Siparişinizi tamamlamanız açısından yeterli olacaktır.

3) Ödeme Yöntemleri ve Güvenlik

Banka Havalesi / EFT seçmeniz halinde sipariş bedelinizi en geç 5 gün içinde aşağıda bilgileri bulunan Hesaba yatırmanız gereklidir. Açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmanız yeterlidir.

Zat Yayın Yazılım

Garanti Bankası Levent Sanayi Şubesi

Şube No: 416 - Hesap No: 6298486

IBAN: TR87 0006 2000 4160 0006 2984 86

Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Pipapipa.com da Kredi Kartı ile ödemelerinizi Garanti Bankası tarafından sağlanan UGP 3D Secure sistemi ile gerçekleştirirsiniz.

Secure 3D sisteminin işleyişi olarak şu hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra onay sayfasına yönlendirileceksiniz.

Bu sayfada size bir şifre sorulacaktır. Şifrenin gönderildiği telefon numaranızda şifre onay ekranında yeralacaktır..

4) Üyelik

Sayfamıza üye olmak için , Kayıt Ol yazısını tıklamınız yeterli olacaktır. İlk kayıt bilgileriniz alındıktan sonra Hesabım sayfasından Kişisel Bilgilerinizi, Fatura ve Kargo Bilgilerinizi yönetebilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizde değişiklik yapmak istediğinizde İsminize tıkladığınızda açılan menüde Hesabım yazısına tıklamanız yeterli olacaktır.

Üyeliğiniz iptali için , lütfen , e-mail adresinizi, ve Adınız soyadınız belirterek, üyeliğiniz iptal edilmesini istediğiniz bir maili bilgi@pipapipa.com adresinize gönderiniz.

5) Sipariş Takibi

Pipapipa.com da siparişlerinizi takip etmeniz için Siparişlerim sayfasına girmeniz gerekmektedir.

Mevcut siparişlerinizi ve sipariş geçmişinizi görebilirsiniz. Onaylanmış siparişleriniz üzerinde değişiklik yapmak istediğinizde sipariş numaranızı, yapmak istediğiniz değişiklikleri bilgi@pipapipa.com adresine bir e-posta ile bildirmeniz gerekmektedir.

6) Kişisel Bilgiler ve Güvenlik

Pipapipa.com sayfasında satınalmış olduğunuz ürün ve ürünler, Üye olurken girmiş olduğunuz bilgiler saklı tutulacaktır. Size ait hiçbir bilgi başka bir kişi ve kurum ile paylaşılmayacaktır.

Bütün bilgileriniz gerekli güvenlik altyapısı sağlanmış olarak muhafaza edilecektir.

7) Garanti Şartları

Pipapipa.com da aldıgınız her ürün ZAT Yayın / Yazılım garantisi altındadır.

Satın aldığınız üründe üretimden kaynaklanan herhangi bir arıza veya sorun varsa öncelikle Zat Yayın / Yazılımı arayınız. Bu gibi durumlarda aynı ürün ücretsiz olarak degistirilir.